250 fidan toprakla buluştu

17 Mayıs 2018 / Perşembe 17:58:23

TOKİ Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin, 2 dönümlük okul bahçesi ağaçlandırıldı. Akasya, selvi çamı, süs eriği ve süs kirazından oluşan 250 fidan toprakla buluştu.

YEŞİL HEDEF DOĞA GÖNÜLLÜLERİ

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil İbrahim Zengin, Okul bahçesinin daha da yeşillendirilmesi ve ağaçlandırılması içinYeşil Hedef Doğa Gönüllüleri işbirliği ile düzenlenen fidan dikimi ile çok güzel bir çalışmaya imza atıldığını belirtti.Okul Müdürü Talip Yediyıldız ise Okul bahçesinin boş alanlarının ağaçlandırıldığını belirterek çalışmalarda emeği geçenlere ve Yeşil Hedef Doğa Gönüllüleri ekibine teşekkür etti.

BURSA’DA 5.OKUL

Yeşil Hedef Doğa Gönüllüleri sorumlusu Tülay Gölcü Kartalkaya da, Bursa’da okulların yeşillendirilmesi adına çalışma yaptıklarını belirterek, TOKİ Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Bursa’da ağaçlandırdıkları 5. okul olduğunu söyledi. Ağaç dikiminden sonra okul imkânları ile yaptırılan, 190 kişilik konferans salonu, 75 kişilik toplantı salonu, Fizik Laboratuvarı, Biyoloji-Kimya Laboratuvarı ile Fen Bilimleri Sokağı açılışı protokol tarafından gerçekleştirildi.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00