Aday olmayacak

03 Kasım 2017 / Cuma 14:30:45

Kamuoyunda yer alan 10 ilçe başkanının görev alındı iddiasını AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman yalanladı. Başkanların yeniden aday olmayacaklarını bildirdikleri öğrenilirken, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel’in de yeni dönemde aday olmayacağı öğrenildi.

AK Parti Trabzon Milletvekili ve Bursa İl Koordinatörü Muhammet Balta’nın katılımıyla ilçe başkanlarıyla toplantı yapıldı. İlçe kongrelerinin tarihlerinin ve hazırlıklarının konuşulduğu toplantılarda ilçe başkanları ile yüz yüze istişareler yapıldı.

 

İlçe kongrelerinin görüşüldüğü toplantıda, İnegöl’ün de aralarında bulunduğu 10 ilçe başkanının kongrede yeniden aday olmayacağını ilettiği ifade edildi. Gelen bilgilere göre, AK Parti İlçe Başkanını Adem Demirel’in yaklaşan kongrede aday olmayacağı öğrenildi.

 

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, sosyal medya ve çeşitli mecralarda dönen görevden alınma haberlerinin doğruyu yansıtmadığını belirtti.

KONGRE SÜREÇLERİNİ GÖRÜŞTÜK

Başkan Salman, görüşmelerde kongre hazırlıklarının konuşulduğunun altını çizerek, “İlçelerimizde yakaladığımız ivmenin devamının sağlanıp, yeni dönemde de partimizin Bursa’mızın her noktasında en doğru şekilde temsil edilmesi için istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda teşkilatımızın her kademesinden dava arkadaşlarımızın görüşleri çok önemli. İnşallah hep birlikte partimizi ve Bursa’mızı ülkemizin geleceğini etkileyecek olan kararların verileceği 2019 yılında ve büyük hedeflerimize taşıyacak kadroları oluşturacağız” dedi.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SİYASETSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00