Adaylıktan çekildi

16 Mayıs 2018 / Çarçamba 11:03:54

İnegölspor Başkan adaylarından Seçkin Kurşun adaylıktan çekildiğini duyurdu. İki liste halinde seçime girmek camiaya zarar verir dedi.

İnegölspor başkanlığı için aday olan Seçkin Kurşun yaptığı açıklamada:    "20 Mayıs 2018 pazar günü yapılacak olan inegölspor kongresi öncesinde Eşref Güç ile yaptığımız görüşmede şahsımın aday olması durumunda kendisinin adaylıktan çekileceğini ve her türlü durumda koşulsuz şartsız destekleyeceğinin sözünü vermişti.

Bende ekip arkadaşlarımla istişareler sonrasında aday olmaya karar verdim. Bunun neticesinde liste çalışmalarıma başladım.

 

Daha sonra Eşref Güç'ün adaylıktan çekilmeyeceğini ve kongreye gireceğini açıklaması üzerine ekip arkadaşlarımla yaptığımız görüşmeler sonrasında 2 liste ile girilecek seçimin İnegölspor'a zarar vermekten ve camiayı ikiye bölmekten başka bir katkı sağlamayacağını düşündüm. Benim ve ekibimin hiç bir şekilde koltuk sevdası,derdi olmadığından dolayı şahsımıza zararı olsa dahi İnegölspor'un menfaatleri doğrultusunda adaylıktan çekilme kararı almış bulunmaktayız'' dedi.

 

Eşref Güç ve ekibine başarılar dileriz.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SPORSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00