Alper Taban için kritik görüşme

08 Kasım 2018 / Perşembe 12:31:04

AK Parti İnegöl Koordinatörü Bolu Milletvekili Fehmi Küpçi mevcut belediye başkanı ile alakalı AK Parti ilçe teşkilatı yöneticileri ile görüştü.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın siyaseten geleceğinin belli olacağı toplantı dün AK Parti ilçe teşkilatında gerçekleşti.
AK Parti İnegöl İlçe teşkilatında dün sürpriz bir görüşme gerçekleşti.  İnegöl Koordinatör milletvekili olan Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Yalova eski milletvekili Fikri Demir dün AK Parti İnegöl ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Teşkilat mensupları ile görüştüğü öğrenilen Fehmi Küpçü’nün mevcut belediye başkanı Alper Taban hakkında fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi.
Küpçü’nün ilçe teşkilatı yöneticilerine İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın “vatandaşla ilişkileri”, “teşkilatla ilişkileri”, “belediye çalışmaları ve performansı”, “mevcut başkanın devam edip etmemesi” ile “kim aday olmalı” soruları yönettiği öğrenildi.
AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı yöneticilerinin teker teker odaya alınarak görüşüldüğü öğrenildi.
Koordinatör milletvekillerinin AK Parti ilçe teşkilatı üyeleri, AK Parti Meclis üyeleri, kadın kolları başkanı ve gençlik kolları başkanı ile görüştüğü öğrenildi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00