Altınnesil Üniversiteyi gezdi

07 Kasım 2018 / Çarçamba 17:39:27

Özel Altın Nesil Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileri ve bir grup öğretmeniyle geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul’a üniversite gezisi düzenledi.

MEZUNLAR REHBERLİK YAPTI

İstanbul Teknik Üniversitesi ve Medipol Üniversitelerinin gezildiği geziden öğrenciler büyük bir keyif aldılar. Her iki üniversitede rehberlerin yanı sıra Altın Nesil Anadolu Lisesi’nden daha önce mezun olan öğrencilerin bulunması ve üniversitelerle ilgili sunumlara katılması, geziye katılan öğrencilerde ayrı bir heyecan uyandırdı ve geziye renk kattı. Daha önce mezun olan öğrenciler deneyimlerini paylaşarak öğrencilerin sorularına cevap verdiler;  gezinin daha nitelikli ve verimli geçmesine önemli katkıda bulundular.

Üniversite ziyaretlerinin ardından kalan vakitte Dolmabahçe Sarayı da gezildi. Gezi sonrası bir değerlendirmede bulunan Okul Müdürü Mesut MUTLU, bu tür etkinliklerin yıl içerisinde devam edeceğini belirterek bu gezilerin öğrencilerin hedefleri doğrultusunda çalışmalarına katkıda bulunduğunu; hedef belirlemede, üniversite ve bölüm seçimlerinde önemli bir etken olduğunu dile getirdi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00