Atkı örüp hediye ettiler

07 Ocak 2019 / Pazartesi 09:58:16

Akşemsettin İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ördükleri atkıları, Yenice Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki öğrencilere hediye ettiler.

ÖRNEK BİR TOPLUM HİZMETİ

Sınıf Öğretmeni Sevil Kahraman koordinesinde gerçekleştirilen örnek çalışmada,  tüm öğrenciler  Yenice  Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki öğrenci arkadaşlarına, kendi ördükleri atkıları hediye ettiler.

Sınıf Öğretmeni Sevil Kahraman, bu yıl ki toplum hizmeti çalışmasında öğrencilerle birlikte ortak bir karar vererek böyle bir çalışmaya imza atmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Okul öğrenci meclis başkanı Adar Gün, yaklaşık iki aylık bir çalışma yürüttüklerini ancak sonucunun çok güzel olduğunu ve oradaki öğrencilerle tanışmaktan çok mutlu olduklarını söyledi.

Okul Müdürü Ahmet Demir bu tür toplum hizmeti çalışmalarında öğrenci, öğretmen ve veli birlikteliği sağlandığı için kalıcı ve etkili bir proje üretilebildiğini, bu projenin de çok anlamlı ve verimli geçtiğini emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür ettiğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00