Başkan Salman İnegöl’de

12 Ekim 2017 / Perşembe 18:40:14

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve İl Yönetim Kurulu üyeleri önceki gün, AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Yakın zamanda AK Parti Bursa İl Başkanlığına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan iş adamı Ayhan Salman, ilçe teşkilatları ziyareti kapsamında önceki akşam AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, ilçe teşkilatının çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

 AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel ve yönetim kurulu üyelerinin hazır olduğu toplantıda İnegöl İlçe Teşkilatı'nın çalışmaları masaya yatırıldı.

İSTİŞARELERDE BULUNDUK

Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, "Bursa İl Başkanımız Ayhan Salman ve il yönetim kurulu üyeleri, ilçe ziyaretleri kapsamında İnegöl'e geldiler. İnegöl ilçe teşkilatımızı ziyaret ederek, çalışmalarımız ve teşkilatımız ile ilgili istişarelerde bulunduk. Ben il başkanımıza ziyaretlerinden ötürü teşkilatım adına teşekkür ediyorum, Yapılan ziyaret teşkilatımızı memnun etmiştir" dedi.

PROJELERİMİZİ KONUŞTUK

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ise sosyal medyada paylaştığı gönderide ise, "İlçe ziyaretlerimizi İnegöl'de sürdürdük. Teşkilatımızla bir araya geldik, çalışmalarımızı, İnegöl ve Bursa'mız için projelerimizi konuştuk" ifadelerini kullandı.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SİYASETSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00