Bu görüntüden kurtulalım

30 Ekim 2018 / Salı 15:40:08

Yeni Belediye Binası’nın yapımının yanı sıra Hükümet Konağı önündeki havuzlu kavşaktaki çalışmaya ucube Büyükşehir direği ile görüntü kirliliğine sebep olan ATM’lerin de eklenmesi isteniyor.

AKTAŞ’TAN HABERSİZ DİKİLMİŞTİ

İnegöl’ün merkez noktalarından biri olan Hükümet Konağı önünde Büyükşehir’in ucube direği durmaya devam ediyor. Şehrin görselliğini bozan direk, Alinur Aktaş’ın İnegöl Belediye Başkanlığı döneminde kendisinden habersiz olarak dikilmiş; zabıta baz istasyonu olan direğin durdurulması konusunda yapı tatil zabtı asmıştı.

ATM’LER DE DURUYOR

İnegöl’ün yeni kent meydanı olma özelliğine sahip olacak Belediye Meydanı ve havuzlu kavşakta yakın zamanda başlayacak çalışmalar ile İnegöl’ün en önemli noktalarından biri olan bu bölgede büyük değişim yaşanacak. Fakat kent estetiğine büyük darbe vuran direğin yanı sıra ATM’ler hala yerinde durmaya devam ediyor.

2 ATM KALDI

Geçtiğimiz yıllarda üst üste dikilen 3 ATM’den biri kaldırıldı. Devlet bankasına ait olan diğer 2 ATM’nin kaldırılıp kaldırılmayacağı bilinmiyor. İnegöl Belediyesi’nin bölgede yapacağı çalışmalarda hem ucube direğin hem de ATM’lerin kaldırılması bekleniyor.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00