BUSKİ’nin Hızır acil servisi

19 Mayıs 2017 / Cuma 18:28:54

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren “ALO 185 BUSKİ Çağrı Merkezi”, suyu kesilenin, evini su basanın, gideri tıkananın ilk müracaat noktası olma gibi işleve de sahip bulunuyor.

ALO 185

“ALO 185 BUSKİ Çağrı Merkezi”nin Yıldırım ilçesi 152 Evler Mahallesi’ndeki hizmet binasına ziyarette bulunan BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, çağrı merkezini, Türkiye’nin sayılı çağrı merkezlerinden biri haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

GÜNDE 1500-2000 ARIZA BİLDİRİMİ

Arıza şikayetleri için çağrı merkezinin 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet verdiğini ifade eden Çetinavcı,

“Çağrı merkezimize vatandaşlarımızdan gelen arıza ve şikayetler, ekiplerimize anında bildirilmektedir.

Günde ortalama 1500 ila 2000 arasında değişen sayıdaki arıza bildirimi, acil çağrı ve şikayet telefonunun ulaştığı çağrı merkezimizde gelişmiş teknolojik alet ve ekipmanla donatılan 42 çalışanımız, vardiyalı hizmet vermektedir.

 Vatandaşlarımızdan gelen telefonlara, BUSKİ’nin kurum imajına yakışan saygın bir üslupla yanıt veren çalışanlarımız, sorunların çözümünde etkin rol oynamaktadır. Yoğun bir tempo ve stres katsayısı yüksek ortamda görev yapan çağrı merkezi çalışanlarımız, büyük bir övgüyü de hak etmektedirler.

 Vatandaş her zaman haklıdır ve kurum aidiyeti anlayışı çerçevesinde hizmet vermek, olası bazı kişisel gerilim ve bunalımların önüne geçilmesinde en etkin yöntemi oluşturmaktadır.

Bu kapsamda önümüzdeki süreçte, çağrı merkezi çalışanlarımızın moral motivasyonlarına katkı oluşturucu mahiyetteki kurum içi eğitimlere ağırlık vereceğiz.” diye konuştu.

185 NUMARALI TELEFON ÜCRETSİZ

185 numaralı telefonun ücretsiz olduğunu hatırlatan Çetinavcı, “ALO 185 BUSKİ Çağrı Merkezi”nin işlevini yakın zamanda daha da genişlettiklerini belirterek, buna göre vatandaşların abonelikle ilgili işlemlerini, “ALO 185” aracılığıyla ya da 185@buski.gov.tr elektronik posta adresi üzerinden gerçekleştirebildiklerini de sözlerine ekledi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

GÜNCELSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

ŞAFAK ECZANESİ

Süleymaniye Mahallesi, Park Cd. 68/A, 16400 İnegöl/Bursa

Telefon:+90 713 43 07

Nöbet Saati:

BURCU ECZANESİ

TURGUTALP MAH. MİMAR SİNAN CAD. NO:52 / İNEGÖL

Telefon:02247138993

Nöbet Saati: