CHP'den destek

22 Ocak 2018 / Pazartesi 17:20:36

CHP İnegöl İlçe Başkanı Necmi Demir, Ordumuzun başlattığı Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili bir basın açıklaması yayımlayarak; “Allah yardımcımız olsun” dedi.

CHP İnegöl İlçe Başkanı Necmi Demir, Şanlı Ordumuzun başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nın en kısa sürede hedefine ulaşmasını dileyerek başladığı açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“ Mehmetçiğimizin burnu bile kanamadan ülkemize dönmesi en büyük arzumuz ve temennimizdir.

TSK’nın Afrin Harekatı , sınırların terör unsurlarından  arındırılması , sınır güvenliğinin sağlanması, Türkiye’nin ve bölgenin huzuru açısından büyük önem taşıyor.

TÜRKİYE BÜTÜN TARAFLARLA GÖRÜŞMELİ

Bu harekat, Suriye ‘ye ilişkin genel stratejide terör örgütleri ile mücadele yanında, Suriye’nin egemenliği ve toprak bütünlüğünü sağlayacak siyasi çözüme odaklanmış olmalıdır.

Türkiye bütün taraflarla görüşmeli.

ABD , Rusya, İran, Suriye ve siyasi sürece katkı sağlanmalı.Şanlı ordumuzun başlattığı  ‘’Zeytin Dalı ‘’Harekatının en kısa sürede hedefine ulaşıp Askerlerimizin sağ salim dönmesi en büyük arzumuzdur.

BARIŞ GELSİN

Bizler,  Cumhuriyet Halk Partisi olarak , barışın  gelmesi , göz yaşlarını durması  , Vatanımızın bölünmemesi için de Allah yardımcımız olsun diyor ve sonuna kadar destekliyoruz."

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SİYASETSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Ege Eczanesi

Burhaniye Mah. Kıbrıs Lokantası Karşısı

Telefon:712 3373

Nöbet Saati:18:30-01:00

Sezer Eczanesi

Kemalpaşa mah. Adnan Menderes Bulvarı no:18

Telefon:711 6449

Nöbet Saati:18:30-08:30