Çilek ile tatlı rüyalar

17 Temmuz 2017 / Pazartesi 18:23:52

Uykunun bebek sağlığı ve gelişimi için önemli olduğunun farkındalığıyla ürünler geliştiren Çilek, inovatif bebek ürünleriyle bebeklerin sağlıklarına ebeveynleri kadar özen gösteriyor. Çilek’in ailelerin bebekleriyle özel anlarını en iyi şekilde geçirmesi amacıyla tasarladığı Baby Girl ile bebekler, huzurla uykuya dalıyor.

Bebeklerin bedensel ve zihinsel gelişimleri için uykunun çok önemli olduğunun bilinciyle Çilek, bebeklerin 0-2 yaş döneminde kullanılmak üzere tasarladığı Baby Girl ile ebeveynlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

 MIŞIL MIŞIL BİR UYKU İÇİN

Ebeveynlerin bebeklerini karyoladan daha rahat alıp bırakabilmelerini sağlayan teleskopik asansörlü korkuluk sisteminin entegre edildiği Baby Girl ile Çilek, ailelerin isteklerini de unutmadığını bir kez daha kanıtlıyor.

 Bebeklerin güven içinde mışıl mışıl bir uyku geçirmeleri için son teknolojiyle tasarlanan Baby Girl; annelerin bebeğine daha yakın olabilmesi için çekildiğinde yatak olabilen alt karyolayı da tasarımına ekleyerek annelerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Ekstra yatak alınmadığında da bu alanı oyuncak ve eşya deposu olarak kullanma imkanı sunan Baby Girl, 3 kapılı dolabıyla da bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını tek noktada bulabilme imkanı sağlıyor.

 BEBEKLER BABY GİRL İLE ARTIK DAHA ÖZGÜR…

Bebeğin kıyafetlerinin hava almasını sağlayan havalandırma kapsülleriyle bebeğin sağlığını düşündüğünü ortaya koyan Çilek, Baby Girl ile bebek büyüdüğünde karyolasını basit bir montaj ile daha büyük bir karyolaya ve iki farklı komodine dönüştürme imkanı sunuyor.

Çilek’in sunduğu yeni ürünlerin fiyatları ise şöyle: 

Baby Girl Büyüyen Bebek Karyolası- 1299 TL

Baby Girl Large Dolap- 1299 TL

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

GÜNCELSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00