Çilek’ten Annelere özel

17 Mayıs 2018 / Perşembe 17:56:47

Tasarladığı birbirinden spesifik bebek, çocuk ve genç odalarıyla ebeveynlerin vazgeçilmezi olan Çilek, anne kucağı kadar sıcak ve yumuşak anne yanı beşiğiyle bebeklerin geceleri mışıl mışıl uyumasını sağlıyor. Bebeklerin huzurla uykuya dalacağı heryere rahatlıkla taşınabilen beşik ile Çilek, annelerden tam not alıyor.

BEBEKLER İÇİN TASARLADI

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek, bebeklerin ilk 0-6 ay yaş döneminde kullanılmak üzere tasarladığı anne yanı beşiğiyle herkesin gözdesi olmaya devam ediyor.

 

ANNE SICAKLIĞIYLA MIŞIL MIŞIL UYUSUN DİYE

Anne kucağı kadar korunaklı ve sıcak yatak yanı beşik ileÇilek,  minik bedenlerin geceleri mışıl mışıl uyumalarına olanak sağlıyor. Bebeklerin huzurla uykuya dalacağı heryere rahatlıkla taşınabilen beşiğin en önemli özelliği ise ebeveynlerin yatağının yanına monte edilebiliyor olması.

 

ÇİLEK ANNE YANI BEŞİK

Çilekanne yanı beşik, annelerin lohusalık, bebeklerin ise dünyaya yeni yeni alıştıkları bu özel dönemde birbirlerine daha yakın olsunlar ve her an ten teması kurabilsinler diye özel olarak tasarlandı.

 Hertürlü karyolaya monte edilebilen ve yükseklik ayarı yapılabilen anne yanı beşik, kullanım süresi bittikten sonra oturma ünitesi olarak da kullanılabiliyor.

 

Çilek anne yanı beşik ile birlikte 1 adet yatak örtüsü,lastikli çarşaf, yastık ve başucunu çevreleyen bir adet koruma da hediye olarak veriliyor

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00