Demokratlar iftarda buluştu

14 Haziran 2017 / Çarçamba 17:18:52

Demokrat Parti İnegöl İlçe Teşkilatı tarafından, önceki akşam İshakpaşa Lokantası’nda, iftar düzenlendi.

İshakpaşa Lokantası’nda düzenlenen iftar programına Demokrat Parti İl Başkanı Ali Biliz, İlçe Başkanı Murat Balakuş ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Yemeğin ardından konuşan DP İlçe Başkanı Murat Balakuş; “1. dönem kongremizde, daha evvelden Doğru Yol Partisi döneminde ve Demokrat Parti’nin ilk kurulduğu dönemde geleneksel olan iftarlarımız uzun süredir sekteye uğramıştı. En az 10 senelik bir dönem içerisinde iftar yapılmamaktaydı.

 İlk dönem göreve gelirken geleneksel iftarımızı yapacağımızı ve bunu daha geniş katılımlarla gerçekleştireceğimizi taahhüt etmiştik.

Geçen sene sadece yönetim kurulu üyelerimiz ve delegelerimizle yaptığımız iftarı bu sene üyelerimizle, misafirlerimizle, partili büyüklerimizle daha geniş çaplı yaptık. İlçe teşkilatı olarak göreve geldiğimizden beri ilkleri yapmaya çalışıyoruz”

BAYRAMI KUTLADI

“İlk Genel Başkanlı kongreyi yapan yönetim kurulu bizdik. Bunun yanında GİK’e, Yüksek Haysiyet Divanı’na buradan Ankara’ya ağabeylerimizi gönderen yönetim kurulu biz olduk.

Uzun zamandan beri yapılmayan geleneksel hale gelmiş ilçe iftarımızı yapmak yine bize nasip oldu. Katılanlara teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha geniş katılımlarla yapacağımızı taahhüt ediyorum.

Önümüzdeki günlerde idrak edeceğimiz Kadir Gecesinin ve mübarek Ramazan bayramının hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SİYASETSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00