DMO tedarik toplantısı

09 Ocak 2017 / Pazartesi 16:50:29

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Devlet Malzeme Ofisi'ne (DMO) ürün satmak üyelerinin yapması gerekenlerin anlatılacağı tanıtım toplantısı düzenliyor.

AVANTAJLAR ANLATILACAK

Odanın Konferans Salonu'nda 11 Ocak 2017 Çarşamba günü saat 09.45'te başlayacak ve 2 saat sürecek toplantıda, DMO'nun ana statüsünde yer alan ürün gruplarında DMO katalog sistemine girme koşulları ve bu sistemin sağladığı avantajlar DMO uzmanlarınca İTSO üyelerine anlatılacak.

YERLİ TEDARİKÇİLER ARTACAK

İTSO Başkanı Metin Anıl, DMO'nun kamu kurum ve kuruluşlarının, ihtiyacı olan her türlü malzemeyi Devletin merkezi satın alma ve tedarik örgütü sıfatıyla karşıladığını söyledi. Kurumun geçen yılbaşlarında Türkiye'deki KOBİ İşletmelerini desteklemek için yerlilik oranlarını arttırdığına dikkat çeken Başkan Metin Anıl, "DMO kamu kurumlarının malzeme ihtiyaçlarını karşılamak için; stok, katalog ve müteferrik (çeşitli) alım yöntemleriyle satın alma yapıyor. Kurum bir süredir, yerli tedarikçilerini arttırmak için ülke çapında tanıtım toplantıları yapmaya başladı. Bu toplantılarda, DMO'ya tedarikçi olmak isteyen firmalara izleyecekleri yöntemler ayrıntılı olarak anlatılıyor" dedi.

TANITIM TOPLANTISINA KATILIN

DMO'nun çok farklı alanlarda malzeme satın aldığını söyleyen İTSO Başkanı Metin Anıl, kuruma tedarikçi olmak isteyen üyelerini düzenlenecek tanıtım toplantısına katılmaları çağrısında bulundu.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EKONOMİSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Tuğba Kuşoğlu Eczanesi

Mahmudiye Mh. Çağdaş Sok. No:2/A

Telefon:711 08 86

Nöbet Saati:18:30-08:30

Ömür Eczanesi

M.Esatbey Cad. No: 48

Telefon:715 0980

Nöbet Saati:18:30-01:00