Doğanspor hocasını buldu

12 Haziran 2018 / Salı 18:48:11

Bursa 1.Amatör küme ekiplerinden Doğanspor’da Başkan Tahsin Semiz, 2018-2019 sezonunda Melik Özmen ile anlaştıklarını açıkladı.

Yeni sezonda iddialı bir takım kurmak istediklerini ifade eden Doğanspor Başkanı, son olarak Kurtuluşspor’da görev yapan disiplinli çalışması ile bilinen Melik Özmen’in, kendilerini şampiyonluğa taşıyacak isim olduğunu düşündüğünü ve başarılı çalıştırıcı ile anlaşmalarının Doğanspor’u ileriye taşıyacağını ifade etti.

İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Doğanspor kulüp başkanı Tahsin Semiz ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu imza töreni, Doğanspor tesislerinde gerçekleşti.

 İmza töreni sonrasında başarılı teknik direktör Melik Özmen yaptığı açıklamada:

 “İnegöl’de mazisi en geniş ve başarıları tarih ile özdeşlemiş olan Doğanspor’la anlaşmış bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Bana bu teveccühü gösteren kulüp başkanımız ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum.

HEDEFİ BÜYÜK

Hedefleri olan bir antrenör olarak, hedefleri olan bir camia içerisinde bulunmak beraberinde başarıyı getireceğine inanıyorum. Yüreğimizde ve aklımızda taşıdığımız heyecan ve bilgi birikimini, kuracağımız kaliteli kadro ve antrenman devamlılığı ile en üst düzeye taşıyarak hedeflediğimiz bir üst lige tekrar döneceğimize inanıyorum.

ÖRNEK BİR TAKIM OLACAK

Yönetim kurulumuz ile fikir birliği içinde bulunarak mücadele gücü yüksek, oyunsal anlamda seyir zevki veren bir takım oluşturma gayreti içerisindeyiz. Oynadığı oyun ve doğru karakter yapısına sahip genç, dinamik, hedefi olan oyuncular ile örnek bir takım kurgusu oluşturmak birinci hedefimiz.

 Bu anlamda çalışmalarımıza şimdiden başladık. İnşallah yolun sonu şampiyonluk olur” dedi.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00