Eğitim Kampüsüne Konferans salonu

27 Aralık 2016 / Salı 17:16:57

Hacı Sevim Yıldız-2 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, Pazar günü yapılan veli toplantısı ve konferans salonu açılışı yoğun katılım ile gerçekleşti.

 
WELTEW’E TEŞEKKÜR
Okul Müdürü Şenol Yoğurtçu yaptığı konuşmasında, hizmete açılan 165 kişilik konferans salonunun yapımında maddi ve manevi büyük desteklerde bulunan Weltew Mobilya Başkanı Mustafa Balcı’ya ve İnegöl Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Cavcı’ya ve yardımda bulunan diğer esnaflara yardımlarından dolayı teşekkür etti. 
Salonun yapımı için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan öğretmenlere ve okul personeline ve öğrencilere takdirlerini iletti. Salonun yapımı için verilen tekliflerde en düşük teklifin 68 bin TL olduğunu ancak iş adamlarının desteği öğretmen ve öğrencilerin emeği ve gayretleriyle salonun 10 bin TL’ye mal edildiğini ve hizmete sunulduğunu belirten Şenol Yoğurtçu, ikinci dönem içinde okula öğretmenler odası ve kütüphane kazandırmayı hedeflediklerini belirtti. 
KAMPÜS DAHA GÜVENLİ
İlçe Milli Eğitim Müdür Fatih Bilican ise konuşmasına salonun yapımında katkıları bulunan iş adamlarına ve okul müdürü Şenol Yoğurtçu ve okul personeline gayretlerinden dolayı teşekkür ederek başladı. 
Kampüsün İnegöl merkeze göre daha güvenli bir eğitim ortamı olduğunu, öğrencilerin sınırları belirli kameralarla izlenen alanlarda vakit geçirdiklerini söyleyen Fatih Bilican, toplantıya yoğun katılım gösteren velilere evlatlarının geleceklerine sahip çıktıkları için teşekkür ederek sözlerini tamamladı.
PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Program konferans salonunun yapımında katkıda bulunan Weltew Mobilya Başkanı Mustafa Balcı’ya, İnegöl Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Cavcı’ya, Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı Şefi Ahmet Özcan Yalçın, Motorlu Araçlar Teknolojisi Alan Şefi Önder Sel, Sıhhi Tesisat ve İklimlendirme Alanı Şefi Semih Güven ve okul yardımcı personeli Nafiz Kuyupınar’a plaket verilmesi ve resmi açılış ile sona erdi. 
Yapılan ikramların ardından veli-öğrenci-öğretmen görüşmeleri ve ara karnelerin dağıtılmasıyla program sona erdi.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EĞİTİMSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00