Erken seçim olmaz

02 Ocak 2018 / Salı 18:16:07

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Ak Parti İlçe Teşkilatının yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şahin, ziyarette yaptığı açıklamada: “Bir istisna haricinde AK Parti erken seçim sürecini hiçbir zaman işletmemiştir” dedi.

Milletvekili Hüseyin Şahin yaptığı açıklamada;

“Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Siyaset bir şey için yapılır, düşündüğünüz inandığınız bir dava varsa bu davayı iktidara getirmek için siyaset yaparsınız. Bizde rengimizi tarzımızı her şeyimizi AK Parti’de bulduğumuz için AK Parti’de siyaset yapıyoruz. Ben AK Partili olmaktan çok memnunum.”

ÇOK GÜÇLÜ BİR İKTİDARIMIZ VAR

“Bugün çok güçlü bir iktidarımız var. Özellikle 16 Nisan referandum sonrası kurucumuz Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar partimizin başına geçmesi ve Partili Cumhurbaşkanı olarak görevini yapması bizim için çok önemli. Meclis başkanının bizim partimizden olması başbakanımızın bizim partiden bakanlarımızın tamamının bizim partimizden olması bizim için çok önemli.”

SİYASET MİLLETE HİZMET İÇİN YAPILIR

“Siyaset millete hizmet için yapılır. Millet benim taleplerimi en iyi kim karşılayacak buna bakar. Birçok seçenek çıkar önüne çok şükür ki 2002 yılından beri %34 ile başlayan bizi tercih etme oranı en son 1 Kasım seçimlerinde %49,5 seviyelerine geldi. 2019 seçimlerinde artık hedef  %50 artı bir kişinin oyunu alabilmektir. Ben bu konuda çok müsterihim. Milletimiz bizden yana kararını vermekten yana tereddüt etmeyecektir. “

ERKEN SEÇİM OLACAK MI?

“İnegöl’de şişelerde satılan sudan daha kaliteli bir suyu inşallah 2-2,5 sene sonra aziz milletimizin hizmetine sunacağız. Bundan daha büyük bir hizmet olabilir mi bundan daha büyük faydalı bir şey olabilir mi. Size güvenenleri sizden talepleri olanların taleplerine cevap vermiş olacaksınız” dedi.

Erken seçim olacak mı sorusuna cevap veren Şahin,

“Kendisini göreve getiren aziz milletin verdiği görev süresini sonuna kadar kullanmış bir parti AK Parti. Bir tek 2007 yılında Cumhurbaşkanımızın seçilememesi ile ilgili mecliste çıkan krizden sonra başbakanımız erken seçim kararı alarak milletimizin takdirine başvuralım demiştir. Bundan başka AK Parti erken seçim sürecini hiçbir zaman işletmemiştir. Güçlü bir iktidar var gündemde yapacak çok işimiz var.”

İSTİKRARA DARBE VURAMAYACAKLAR

“Seçmene ve vatandaşlarımıza vaat ettiklerimiz var. Bunları yerine getirebilmek için milletin kaynaklarını milletin lehine kullanmamız ve kullandırmamız gerekiyor. Türkiye’nin içinde bulunduğu jeopolitik konumun zaman diliminde lehimize dönmesi için çok ciddi kararlar alıyoruz.

Milletin bize verdiği hizmet etme süresini sonuna kadar kullanma düşüncesindeyiz. Benim kendi öngörüm o ki 15 Temmuz 2018’de Türkiye’nin iktidarına ve istikrarına balta vurmak isteyenlerin ikinci kez lanetlendiği bir yıl dönümü olacaktır” dedi. 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00