Ertuğrulgazi’de çalışmalar hızlanıyor

02 Haziran 2017 / Cuma 11:26:00

Ertuğrulgazi Caddesi Mobilyacıları Derneği tarafından ağırlanan Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu, Avarlar Kavşağı’ndan Ertuğrulgazi Caddesi’ne geçiş yollarının 1 ay içinde tamamlanacağı müjdesini verdi.

ECERTAŞ KONUYLA İLGİLENDİ
Ertuğrulgazi Caddesi Mobilyacıları Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar, yaptığı açıklamada; “Avarlar Kavşağındaki sıkıntılarımızı aktardığımız AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı hemşerimiz Melih Ecertaş bizzat ilgilenerek konuyu Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’a aktardı. İsmail Bey'in talimatı üzerine Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu, baş mühendisleri, kontrolörleri ve üstlenici müteahhit firma yetkilileri ile dernek yönetimimiz sahada incelemeler ve proje üzerinde değerlendirmeler yaptık. Karayollarının yapacağı işlerin, projedeki diğer kurumların da yapacağı işlerle birlikte yürümesi durumunda en kısa sürede bitirileceğini bildirdi. Yarından itibaren çalışmaların hızlanacağını vurguladı. Proje bittiğinde caddenin çok güvenli olacağı, çok geniş bir girişi ve çok güzel bir meydanı olan örnek bir cadde olacağını bildirdi” ifadelerini kullandı.


UEDAŞ VE BUSKİ BEKLENİYOR
Alınan bilgiye göre Ankara istikametinden Ertuğrulgazi’ye geçiş noktasında UEDAŞ ve BUSKİ tarafından çalışma yapılması gerekiyor. UEDAŞ ve BUSKİ çalışmalarını bitirdiğinde Karayolları da çalışmalara başlayacak. 

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EKONOMİSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Fatih Eczanesi

Hamidiye Mah. Park Cad. No: 59/ B

Telefon:711 1122

Nöbet Saati:18:30-08:30

Ateş Eczanesi

Cuma Mah. 1.Lale Sk. No:19

Telefon:715 4504

Nöbet Saati:18:30-01:00