Gençlerle İnstagram’da buluştu

11 Ocak 2019 / Cuma 18:10:23

Belediye Başkanı Alper Taban, ilk kez İnstagram uygulaması üzerinden canlı yayın yaptı. Özellikle gençlerin yoğun olarak kullandığı sosyal medya uygulamasında, Başkan Taban’ın canlı yayınına ilgi yoğun oldu.

SORULARI YANITLAYIP SOHBET ETTİ

Belediye Başkanı Alper Taban, her yaştan bireye erişme adına farklı mecralarda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Taban, bu kapsamda özellikle gençlere ulaşabilmek adına milyonlarca kullanıcısı olan popüler sosyal medya uygulaması Instagram üzerinden bir canlı yayın gerçekleştirdi.Belediye Başkanı Alper Taban, ilk kez uyguladığı instagram üzerinden canlı yayını Oylat’tan gerçekleştirdi. Başka bir program için Oylat’ta bulunan Taban, burada Çağlayan Otel lobisinde sosyal medya üzerinden vatandaşların karşısına çıktı. Yapılan yayınla vatandaşlarla birebir sohbet etme imkanı bulan Taban, gelen soruları yanıtlayıp talep ve önerilere ilişkin de notlar aldı. Canlı yayın uygulamasına başta gençler olmak üzere vatandaşların ilgisi de yoğun oldu. Anlık izlenme oranlarının 300’leri bulduğu canlı yayın 1 saat sürdü.

 

TABAN, GENÇLERİN DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Canlı yayın sırasında İnegöl’de arkadaşlarıyla kafede oturan bir genç, “Başkanım çay içmeye bekliyoruz” şeklinde davette bulundu. Başkan Taban, canlı yayının ardından gençleri bulundukları kafede ziyaret etti. Bir süre gençlerle sohbet eden Taban, instagram üzerinden ilk kez yaptıkları canlı yayınlara da ara ara devam edileceğini duyurdu.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00