Güreşçilerimiz tarih yazdı

08 Kasım 2017 / Çarçamba 17:21:46

Slovenya’da düzenlenen 3. Balkan Yıldızlar Güreş Şampiyonasında, milli güreşçilerimiz tarih yazdı. Şampiyonada İnegöllü güreşçi Adem Uçgun, altın madalya kazandı.

3-5 Kasım tarihleri arasında yapılan Balkan Güreş şampiyonasında, Türk Milli takımı takım halinde şampiyon olurken 42 kiloda serbest stilde ülkemizi temsil eden İnegöllü güreşçi Adem Uçgun, altın madalyayı göğsüne takarak şanlı bayrağımızı göndere çektirdi.

SPOR İLÇE MÜDÜRÜ TEBRİK ETTİ

Şampiyon sporcu Adem Uçgun, hocası Habib Aslan ile birlikte İnegöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki Yüceli ziyaret etti.

Yücel yaptığı açıklamada;

“Adem kardeşimiz düzenli çalışması, edep ve terbiyesiyle bu büyük başarıyı hak ediyordu. Ben gelecekti bir olimpiyat şampiyonunun ayak seslerinin İnegöl’den duyulmaya başladığını görüyor ve söylüyorum. Adem kardeşimiz 2020 olimpiyat şampiyonu olarak tarihe geçecek Allahın izniyle…”

“Kendisini, hocası Habib Aslan’ı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bu vesileyle güreş milli takımımızı ve federasyon başkanımız nezdinde tüm güreş camiasına destek verenleri tebrik ediyorum” dedi.  

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00