Halk Sağlığı Merkezi olacak

28 Haziran 2017 / Çarçamba 18:35:23

Belediye Başkanı Alinur Aktaş, eski Huzurevi’nin bugün yıkılacağını söyledi. Aktaş, yerine Halk Sağlığı Merkezi’nin yapılacağını kaydetti.

13 AYDA BİTİRİLECEK

Mesudiye Mahallesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Belediye Meydanı ve eski Huzurevi’nin olduğu alanla ilgili soruya Aktaş, şu yanıtı verdi: “Belediye Meydanı ile ilgili hiçbir sıkıntımız yok. İhalemiz tamam. 450 günlük bir süre var. Fakat biz 13 ayda tamamlanmasını istiyoruz. Bittiğinde İnegöl’de örnek bir meydan olacak. Bu çalışmalar kolay ilerlemiyor. İhale süreçleri zor ilerliyor. Meydan şekillenmeye başladığında ne kadar doğru bir iş yaptığımızı hep beraber göreceğiz”

44 YILLIK BİNA

1973 yılında kurucu dernek tarafından kullanıma açılan ve 1986 yılından beridir de İnegöl Belediye Başkanlığı tarafından yönetilen Huzurevinin eski binası ile ilgili olarak da Başkan Aktaş; “Huzurevi binasının yıkımına başlıyoruz. Sabah saatlerinde yıkım başlayacak.  Huzurevi yerine de Halk Sağlığı Merkezi yapılacak” diye konuştu.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SAĞLIKSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00