Huzurevinde konser

22 Ocak 2018 / Pazartesi 17:14:18

Bursa Ali Osman Sönmez Huzurevi sakinleri ve personelinin oluşturduğu koro, İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevi’nde konser verdi.

İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevinde huzurevi sakinleri için düzenlenen konserde, Ali Osman Sönmez ve İnegöl Belediyesi Huzurevi’nde kalan konuklar bir araya gelme fırsatı buldu.

Koro ile birlikte Yıldırım Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Bedestem Birimi eğitmeni Sadullah Öztürk de solo şarkılarıyla konsere renk kattı.

İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin’in de katıldığı konserde, zaman zaman Başkan Şahin ve İnegöl Huzur Evinde kalan konuklar da koroya dahil olarak şarkılara eşlik etti.

OYUN HAVASI COŞTURDU

Koro ve solo şarkılarla başlayan konser, daha sonra yerini oyun havalarına bıraktı. Koroda yer alan huzurevi sakinleriyle İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevi sakinleri, oyun havalarının çalmaya başlamasıyla birlikte bu kez sahnede buluştu.

Eğlenceli dakikaların yaşandığı konser, halay ile son buldu. Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin, bu muhteşem gösteri için konuk ekibe teşekkür etti.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00