İGİAD’IN konuğu Erbakan Malkoç

16 Mayıs 2017 / Salı 18:23:25

İnegöl Genç İşadamları (İGİAD) tarafından düzenlenen ‘Tecrübe alıyoruz’ programlarının bu ayki konuğu, oto tasarım konusunda ülkemizin marka ismi Erbakan Malkoç olacak. Program, bu akşam icra edilecek.

İGİAD tarafından düzenlenen ve kendi alanında marka isimlerin konuşmacı konuğu olarak katıldığı ‘Tecrübe Alıyoruz’ isimli programın konuğu Erbakan Malkoç.

BAŞARI HİKAYESİNDEN DERS ALACAĞIZ

Malkoç’un başarı hikâyesinin adeta ders niteliğinde olduğunu söyleyen Dernek başkanı Hakan Özdemir,

“Kendisi ülkemizin yetiştirdiği ve sanki Türk’ün azmiyle neler yapabileceğinin bir örneği. 1992 yılında kurduğu dizayn vip bugün 20 yıllık tecrübesi ve 100’ün üzerinde profesyonel kadrosuyla sektörünün öncüsü konumunda bulunuyor.”

ONU DÜNYA TANIYOR

“Erbakan Malkoç’un yaptığı çalışmalar sadece ülke içinde değil Avrupa ve Amerika kıtasında da ödüller aldı. Bundan dolayı öncelikle markalaşmanın önemi de bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu açıdan bakıldığında malkoç’un başarısını fazla anlatmaya gerek yok dalında kendini ispatlamış bir işadamı.

HERKES DAVETLİ

 Erbakan Malkoç, Çarşamba günü (bugün) önce İnegöl Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda saat 14.00’te genç arkadaşlarla buluşacak ve onlara tecrübelerinden bazı kesitler anlatarak bilgi alışverişinde bulunacak.”

“Aynı gün saat 20.00’de Ticaret Sanayi Odası Konferans Salonunda sürecek. Tüm ilçe halkını düzenleyeceğimiz bu buluşmaya davet ediyorum. Ayrıca önümüzdeki günlerde İGİAD olarak bazı programlar ile ilçe halkına sürprizler yapacağız.

DEVAMI GELECEK

Amacımız İnegöl’ün sosyal ekonomik ve kültürel anlamda bazı durumlarını ele almak ve katkı koymak bunun içinde çalışmalarımız aralıksız sürecek.” diye konuştu. 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EKONOMİSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Ege Eczanesi

Burhaniye Mah. Kıbrıs Lokantası Karşısı

Telefon:712 3373

Nöbet Saati:18:30-01:00

Sezer Eczanesi

Kemalpaşa mah. Adnan Menderes Bulvarı no:18

Telefon:711 6449

Nöbet Saati:18:30-08:30