İlk başvuru Umut Ortakçı’dan

09 Kasım 2018 / Cuma 15:40:55

AK Parti’de 5 Kasım tarihinde başlayan aday adaylığı sürecinde İnegöl Belediye Başkan aday adaylığı için ilk başvuru Umut Ortakçı’dan geldi.

AK Parti’de İnegöl Belediye Başkan Aday Adaylığı için başlayan resmi süreçte ilk başvuruyu Umut Ortakçı yaptı. Ortakçı hazırladığı başvuru dosyasını AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatına teslim etti.

 

UMUT ORTAKÇI KİMDİR?

Umut Ortakçı 30.10.1978 İnegöl'de dünyaya geldi. 1990 yılında Gazipaşa ilkokulundan, 1993 yılında Sinanbey ortaokulundan, 1996 yılında ise İnegöl lisesinden mezun oldu. Üniversiteyi Uludağ Üniversitesi makina Bölümü’nde okuyan Ortakçı bu okuldan 2001 yılında mezun oldu.

1995 yılında Ortakçı Cam A.Ş. Yönetim kurulu Üyeliği ile iş hayatına başladı. 1998 yılında 21. Yüzyıl eğitim kurumları A.Ş. Yönetim kurulu Üyeliği ve 2008 yılı itibari ile de Ortakçı inşaat A.Ş. Yönetim kurulu başkanlığı görevini icra etmektedir.

Umut Ortakçı, Melike Ortakçı ile evlidir. Duru ve Alya isminde iki kız çocuğu babasıdır. Umut Ortakçı halen; TOBB Bursa genç girişimciler kurulu icra kurulu üyeliği, İnegöl Ticaret Ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı, Ortakçı spor kulübü onursal başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği, Güney Marmara genç işadamları federasyonu yönetim kurulu üyeliği, İnegöl Genç İşadamları Derneği üyeliği, Marmara ve iç Anadolu sanayici ve işadamları dernekler federasyonu genel kurul üyeliği, Güney Marmara turistik otelciler ve işletmeciler birliği derneği genel kurul üyeliği, Beşiktaş jimnastik kulübü genel kurul üyeliği, İnegöl Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği ve İnegölspor Kulübü Genel Kurul Üyeliği görevlerini yürütmektedir.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00