Ramazan ayına özel etkinlikler

17 Mayıs 2018 / Perşembe 17:41:28

İnegöl AVM Ramazan ayına özel etkinlikler hazırladı. Ramazan Hacivat - Karagöz, Aşuk ile Maşuk, tasavvuf müziği eşliğinde Sema gösterisi, her akşam iftar saatinde fasıl dinletisi, ikramlar, hediyeler ve ramazanın büyüsünü taşıyan pek çok etkinlik bu anlamlı ayda İnegöl AVM ziyaretçilerini bekliyor. Ayrıca yemek yazarı ve sunucu Sahrap Soysal, iftar sofralarının bereketine tat katacak tarifleriyle İnegöl AVM’ye konuk oluyor.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

İnegöl AVM tüm bölge halkını, huzurun, nefsin, bir arada olmanın ne denli kıymetli olduğunu hatırlatan Ramazan ayının sıcaklığını paylaşmaya davet ediyor.

Misafirlerinin, keyifle vakit geçirebileceği Ramazanayına özel gösteriler hazırlayan İnegöl AVM,ziyaretçilerine nostaljik bir Ramazan eğlencesi seçkisi sunuyor. Gölge oyunu Hacivat – Karagöz, kukla gösterisi, mehter gösterisi, ateşbaz, Aşuk ile Maşuk, sihirbaz gösterisi, bubleshow ve jonglör gösterisi İnegöl AVM’de iftar sonrası saatlere neşe katıyor.

Ayrıca; orta oyunu, canlı Hacivat - Karagöz gösterisi, tasavvuf müziği eşliğinde Sema gösterisi ve Kadir gecesine özel ikramlar da İnegöl AVM’ninRamazan sürprizleri arasında yer alıyor. Ramazan ayı boyunca herakşam iftar saatinde gerçekleşecek fasıl dinletisi de ziyaretçilere keyifli anlar vaat ediyor. 

SAHRAP SOYSAL KONUK OLUYOR

İnegöl AVM Ramazan ayına özel lezzet sırlarını paylaşacak çok özel bir konuğu da ağırlıyor. Hazırladığı birbirinden lezzetli ve özel yemek tarifleriyle geniş bir hayran kitlesine sahip yemek yazarı ve sunucu Sahrap Soysal, iftar sofralarının bereketine tat katacak tariflerini paylaşıyor, ziyaretçilerden gelen soruları yanıtlıyor.

Ramazan ayına özel düzenlenen dijital oyun kampanyasında ise pideleri yakalayanlar sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.İnegöl AVM, Ramazan ayı boyunca öğlen 12.00 ile gece 24.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00