İnegölspor’a destek sürüyor

03 Ocak 2018 / Çarçamba 18:48:16

İnegölspor yönetim kurulu tarafından başlatılan ‘1000 Gönüllü Bin Esnaf’ kampanyasına Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatından destek geldi.

Başkan Yardımcısı Osman Sevim, Futbol Şube Sorumlusu Hasan Yetim ile Kulüp Müdürü Yavuz Memiş, Saadet Partisini ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür edip, İlçe Başkanı Hasan Eroğlu ve yönetim kurulu üyelerine takım forması hediye etti.

FUTBOL HAYATI

İlçe Başkanı Hasan Eroğlu yaptığı açıklamada;

“11 yaşında İnegölspor altyapısında futbola başladım. 1999 yılına kadar genç takımda, amatör takımda 200'e yakın, profesyonel olarak da 3 maça çıktım. Hakikatten güzel günlerdi. İnegölspor'dan her ne kadar siyasi çalışmalardan dolayı biraz uzakta kalsak, medyadan takip ediyoruz. Başarılarını her zaman temenni ediyoruz.” dedi.  

DESTEK VEREN İLK SİYASİ PARTİ

Başkan Yardımcısı Osman Sevim ise Saadet Partisi İnegöl Teşkilatına İnegölspor'a vermiş olduğu maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür ederek, “İnegöl'de bize destek veren ilk siyasi parti oldular. Bu örnek davranışı diğer partilerden de bekliyoruz. Burada maddiyatın çok fazla büyük bir önemi yok. Önemli olan manevi destek. Bizim zaten manevi desteğe ihtiyacımız var. Kendilerine minnettarız” diye konuştu. 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00