İnegölspor’dan OSB’ye ziyaret

13 Haziran 2018 / Çarçamba 17:56:41

İnegölspor Kulüp Başkanı Eşref Güç ile yönetim kurulu üyeleri, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Şahin'i ziyaret etti.

ÖNCE MANEVİ DESTEK

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Eşref Güç;

“Hayırlısıyla bir birinden değerli yönetici arkadaşlarımızla çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda sizleri de ziyaret etmek istedik.

Sizin ilk önce manevi desteğinize ihtiyacımız var. Manevi destek verilince başarı geliyor. Başarı gelince de zaten maddi sorunlar otomatikman çözülüyor. Bizim bu süreçte herkesin desteğine ihtiyacımız var. Malumunuz İnegölspor Bursa'nın en büyük kulüplerinden biri.O yüzden hep beraber taşın altına elimizi koyacağız inşallah.

 

TRANSFER ÇALIŞMALARI BAŞLADI

 “Hayırlısıyla transfer çalışmalarımıza da başladık. İlk önce İsmail Ertekin hocamızla anlaşmaya vardık. Şimdi iç transferlerimizi bitiriyoruz. Hocamızın ve teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda dış transfer çalışmalarımıza da başladık. İnşallah yarım kalan işimizi bu sezon bitireceğiz ve bir süt lige çıkacağız.” dedi.

HER ZAMAN İNEGÖLSPOR'UN YANINDA OLDUK

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Şahin ise: “Biz kurum olarak zaten her zaman İnegölspor'un yanında olduk. Organize Sanayi Bölgesi eskiden beri İnegölspor'a yapılması gereken şeyi her zaman yaptı.

Her zaman fazlasıyla yaptı. Bizde o misyonu hiç bir zaman zaten terk etmedik. Yani üzerimize düşeni yaptık. Mutlaka yapacağız da. Spor kulüpleri aslında şehirlerin markaları. Bu başarılı olunca olumlu yansıyor.

DAHA İYİ İŞLER YAPACAĞIZ

 Başarıyı yakaladığınız zaman çok ciddi manada şehrimizin reklamını yapıyorsunuz. Şehrin reklamı yapılınca da, şehirde üretilen her şeyin otomatikman reklamı yapılmış oluyor. Biz üzerimize düşeni yapacağız.

Geçen sene Münür Kanar ve yönetimine de destek vermiştik. O da sağ olsun. Geçen sene ligi güzel bir yerde bitirdi.

İnşallah bu sezon siz daha iyi şeyler yapıp takımımızı bir üst lige çıkartırsınız. Ben sizlere şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00