İş hayatı size çok yakın

13 Kasım 2017 / Pazartesi 16:59:06

VİP Kalitem’de ‘İş hayatı size çok yakın’ sloganıyla yola çıkılarak başlanılan kariyer günlerinin ilk adımı, eşit ağırlık öğrencilerinin popüler bölümlerinden biri olan Psikoloji ile başladı.

Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olan Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olan ve halen daha İnegöl Devlet Hastanesi’nde görev yapan Psikolog Veysel Bişgin, gelenekselleşecek kariyer günlerinde VİP Kalitem ve Kalite Özel Öğretim Kursu öğrencileri ile buluştu.

PSİKOLOJİYİ ANLATTI

Bölüm hakkında öğrencilere bilgi veren Psikolog Veysel Bişgin, Türkiye’de Psikolog olmanın avantajlarını ve şartlarını uzman kişi gözüyle öğrencilerle paylaştı.

Söyleşinin sonunda öğrencilerin sorularını yanıtlayan Psikolog Veysel Bişgin alanına öğrencilerin yoğun ilgi göstermesinden memnun olduğunu belirtti.

DOĞRUDAN ÖĞRENME İMKANI

VİP Kalitem ve Kalite Özel Öğretim Kurumları Genel Koordinatörü Akif Başköy yapılan etkinliklerin tüm alanlara özel yapılacağı müjdesini öğrencilere verdi. Öğrencilerin kariyer seçimlerini yaparken kulaktan dolma bilgiler yerine yaşayarak ve doğrudan öğrenmenin daha etkili ve doğru seçimler olacağını öğrencilerin seçim yaparken düşünülen mesleklerin uzman kişilerinden faydalanması gerektiğinin altını özellikle çizdi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EĞİTİMSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00