İTSO’dan İnegölspor’a destek

26 Aralık 2017 / Salı 18:58:08

İnegölspor yönetim kurulu tarafından başlatılan; ‘1000 Gönüllü Bin Esnaf’ kampanyasına, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri 30 bin TL ile destek verdi.

 İTSO Başkanı Metin Anıl yaptığı konuşmada;

“İnegölspor İnegöl'ün bir marka değeridir. İnegölspor bizim için çok önemlidir. İnegöl'ün tanıtımı adına kurulduğu günden beri çok güzel işler yapan bir spor kulübüdür.

Biz İnegölspor'u desteklemek ve yaşatmak mecburiyetindeyiz.  Geçtiğimiz günlerde İnegölspor yönetiminin başlattığı "1000 Gönüllü Bin Esnaf" kampanyasına Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri olarak bu kampanyaya katılalım dedik.”

İNEGÖLSPOR DAHA GÜÇLÜ OLMALI

“30 arkadaşımız biner lirayla katıldı ve 30 bin liralık bir destekle İnegölspor'umuza katkı vermeye çalıştık. İnegölspor yaşamalı, yaşatılmalı ve ayakta durmalı.

Ben bu zor şartlarda İnegölspor kulübünü ayakta tutmaya çalışan başta Yönetim Kurulu Başkanı Münür Kanar ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

LİGDE ÇOK İYİ GİDİYORUZ

Kulüp Başkanı Münür Kanar ise kampanyaya destek veren meclis üyelerine teşekkür ederek, “Şükürler olsun ligde çok iyi gidiyoruz. İlk devreyi hem maddi hem de puansal olarak çok iyi bir şekilde kapattık.

 Asıl işimiz şimdi başlıyor. Yapacağımız transferlerimiz var. Desteğe ihtiyacımız var. Bu destekler sayesinde daha emin adımlarla hareket edeceğiz.”

DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN

“Sezon başladığından beri yapılan desteklerle ayakta durabildik. Bundan sonrada desteklerle yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.

 Ben sezon başından beri bize desteklerini esirgemeyen esnaf ve işadamlarımıza tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SPORSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00