Kafkasspor’a özel indirim

15 Haziran 2017 / Perşembe 17:50:42

Kafkasspor ve Bildim Özel Eğitim Kurumları ortak projesi ile Bil-Dim tarafından, Kafkasspor sporcularına özel indirimler sağlanacak.

Kafkasspor, Bildim Özel Eğitim kurumlarıyla protokol anlaşması imzaladı. Bu anlaşmaya göre Kafkasspor bünyesinde bulunan tüm sporculara Bildim Özel Eğitim Kurumları tarafından özel indirimler sağlanacaktır.

Protokol anlaşmasında Kafkasspor’u temsilen 2.Başkan Mikail Kavaz, altyapı sorumlusu Uğur Kamacı, Bildim Özel Eğitim Kurumlarını temsilen, Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Şimşek, Genel Koordinatör Yaşar Güngör, Kurs Müdürü Bilal Güler, Etüd Merkezi müdürü Sümeyra Kahyaoğlu ve Dil okulu müdürü Bekir Alemdar hazır bulundu.

PROJELERİMİZ ARASINDAYDI

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kafkasspor 2.Başkanı Mikail Kavaz;

"Kulüp olarak çocuklarımıza eğitim anlamında neler katabiliriz düşüncesi içerisindeydik. Yönetim kurulu olarak göreve gelmeden önce bu projemiz vardı ve bugün hayata geçirmek nasip oldu.

Bu anlaşmaya göre Kafkasspor kulübünün çatısı altındaki sporcularımız Bildim Özel Eğitim kurumlarından indirimli fiyatlarla eğitim olanaklarına sahip olacaklar.

 İlgi alakalarından dolayı yönetim kurulumuz adına Bildim yönetimine teşekkür ederim. Her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederim" diye konuştu.

GÜÇLÜ KURUMLARIN ORTAK PROJESİ

Bildim Özel Eğitim kurumları adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Şimşek ise;

"İki güçlü kurumun bugün ortak bir projesini faaliyete geçiriyoruz. Her iki taraf için de güzel bir proje olacağı düşüncesi içerisindeyim.

Bu projenin faaliyete geçmesinde emeği olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

 

 

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SPORSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00