“Kitabımı okuyorum, yazarıyla buluşuyorum”

29 Aralık 2018 / Cumartesi 11:29:52

Elit Grup Okulları, öğrencilerini kitaplarını okudukları yazar Mehmet Atilla ile buluşturdu.

ELİT GRUP OKULLARI YAZARLARI AĞIRLIYOR

Şair-yazar Mehmet Atilla öğrenciler tarafından sevgiyle, heyecanla karşılandı. Okudukları kitapların yazarını gören öğrenciler; kitaplar, olaylar, hayat üzerine sohbet ettiler. Öğrenciler, yazar gelmeden önce okudukları kitaplarla ilgili kitap kapağı tasarımını şiirlerini ve resimlerini yazarla paylaştılar. Bu ürünler üzerinden ilerleyen sohbet hem eğlenceli hem de samimi bir ortam oluşturdu.

Kitaplarında ‘dostluğu, paylaşmayı, çocuk işçilerin dramını, dil-din-ırk ayrımı yapmaksızın her insanın değerli olduğunu, teknoloji ve bilimin insana hizmet ettiği sürece değerli olduğunu anlatan yazar, öğrencilerin ilgi ve becerilerinden de çok etkilendiğini söyledi.

Elit Grup Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bostancı, “Okulumuzu ‘Okuma-yazma günü’ etkinliğiyle açan bir okuluz. Amacımız daha çok kitap okuyan, sorgulayan, üreten çocuklar yetiştirmek. Yazar Mehmet Atilla Bey ile söyleşi sırasında çocuklarımızın merakı, ilgisi ve kitapları okuyarak sordukları sorular gurur vericiydi. Daha birçok yazar ve kitapla buluşturacağız çocuklarımızı.” dedi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00