Kongre Cuma günü

05 Aralık 2017 / Salı 16:28:03

Saadet Partisi İlçe Teşkilatı, 7. Olağan Kongresini 8 Aralık Cuma akşamı Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirecek. İlçe Başkanı Ertan Sütçü’nün aday olmayacağı kongrede başkanlığa Hasan Eroğlu aday.

Saadet Partisi İnegöl Teşkilatı Cuma günü Kongre yapıyor. Kongre Tertip Heyeti, parti binasında kongreyle alakalı basın açıklaması yaptı.

İlçe halkını kongreye davet eden Kongre Komisyon Başkanı Ali Karaca,

“Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı olarak bir kongre sürecine daha girmiş bulunuyoruz. Bizler attığımız en küçük bir adımı dahi önemsiyoruz.

Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaların teşkilatımızın gücüne yakışır bir şekilde olması ve amacına en etkili şekilde ulaşabilmesi için çalışmalarımızda bütün ayrıntıları titizlikle ele alıyoruz.”

HEYECANIMIZA HEYECAN KATACAĞIZ

“Bu sebeple,  önümüzdeki yıl yapılması muhtemel seçimlere daha güçlü bir şekilde girebilmek için, kanuni bir süreç olan kongremizi 8 Aralık tarihinde yapmaya karar verdik. Elhamdülillah bizler güçlü bir teşkilatız.

Yapacağımız kongreyi de bir vesile bilerek gücümüze güç, heyecanımıza heyecan katacağız. Çalışmalarımıza ara vermeden, kongreden alacağımız heyecan ve enerji ile devam edeceğiz.”

BİLGE BAŞKAN DA KATILACAK

“Kongremize Bilge Başkanımız, Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu bey’in katılacak olması da bizleri heyecanlandıran ayrı bir konudur.

Bizler İnegöl teşkilatı olarak bu heyecanı ve coşkuyu kongremizde yaşayacağız. Ancak, bu heyecanımızı sadece teşkilat mensuplarımızla ve üyelerimizle yaşamak istemiyoruz.”

8 ARALIK CUMA GÜNÜ SAAT 19.30’DA

“8 Aralık Cuma günü saat 19.30’da Kültürpark içi Belediye Kapalı Spor Salonunda büyük bir heyecan ve coşku ile gerçekleştireceğimiz ve sözümüzü tazeleyeceğimiz 7. Olağan Kongremize tüm halkımız davet ediyoruz” diye konuştu.

SÖYLEYECEK SÖZÜMÜZ VAR

Karaca açıklamasına şöyle devam etti;

“Halkımıza bu zor günleri yaşatanlara, halkımızı faiz lobisinin kucağına itenlere,  milli kaynaklarımızı yok pahasına peşkeş çekenlere, ülkemizi Avrupa birliği kapılarında bekletenlere, ekonomimizi kapitalist sermayeye teslim edenlere karşı; Söyleyecek Sözümüz var.”

HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE

“Tarihteki şanlı yerini alacak yeniden büyük Türkiye'yi kurmak, hakkın adaletin, refahın, özgürlüğün, paylaşmanın, sevginin ve barışın tesis edileceği, inanç değerlerimize uygun yeni bir dünyayı kurmak için bu milletimize sözümüz var.”

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00