Kosova’da veliler yarışıyor

02 Ocak 2017 / Pazartesi 12:24:51

Kosova Eğitim Kurumları’nda “Değerler Eğitimi” kapsamında her ayın konusuyla ilgili birçok etkinlik düzenleniyor. Bu ay ‘ güven’ ve ‘özgüven’ konulu velilere yönelik afiş tasarım çalışması yapıldı.

Konuyla ilgili olarak Görsel Sanatlar Öğretmeni Serkan Göçer “150’ye yakın afiş tasarımının içerisinden iddialı eserleri seçmek jüri üyesi olarak bizleri bir hayli zorladı. Yapılan değerlendirme sonucunda puanlamada ilk 10 arasında yer alan velilerimize ödül verilecektir” dedi.


O SES KOSOVA
Kosova Eğitim Kuruları Okul Müdürü Erol Baştürk ise kendine güven ve özgüven ile alakalı tüm zümreler tarafından yarışma ve etkinlikler düzenlendiğini belirtti. Bu etkinlikler içerisinde en ses getiren etkinliğin bu hafta içinde birinci ön elemesi yapılan ‘O Ses Kosova’ yarışması olduğunu dile getiren Baştürk bu yarışmanın büyük finalinin ise ikinci dönem yapılacağını belirtti. 


YOĞUN KATILIM
Kosova Eğitim Kurumları Kurucusu Devrim Kosova da bu tür etkinlik ve faaliyetlerin kendileri için büyük önem taşıdığını ve çocukların bunlara yoğun katılım göstermesinin kurum olarak bizleri çok mutlu ettiğinin altını çizdi.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EĞİTİMSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Zümrüt Eczanesi

Hamidiye Mah. Hastane Cad. no:35/C

Telefon:0224 713 11 33

Nöbet Saati:

Zümrüt Eczanesi 2

Osmaniye Mah. Altay Cad. No: 2 G/Z5 (İnegöl Avm İçi)

Telefon:0224 715 55 67

Nöbet Saati: