Kupa maçları Salı günü

12 Ocak 2017 / Perşembe 10:53:51

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. hafta programları belli oldu. İnegölspor, Çaykur Rizespor ile İnegöl’de 17 Ocak Salı günü karşılaşırken; Sancaktepe maçını deplasmanda 24 Ocak Salı günü oynayacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak.
5.HAFTA MAÇLARI
5.maçların programı şöyle: 

17 Ocak Salı: 
12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)
12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)
14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)
16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)
17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)

18 Ocak Çarşamba: 
12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)
14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)
16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)
18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

19 Ocak Perşembe: 
13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)
16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)
18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)
20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

6. HAFTA MAÇLARI

24 Ocak Salı: 
12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)
14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)
14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)
16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)
18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)

25 Ocak Çarşamba: 
12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)
14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)
14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)
16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)
18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)
20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

26 Ocak Perşembe: 
12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)
12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)
14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)
16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)
18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SPOR



SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Uğur Eczanesi

Süleymaniye Mah PArk Yolu Cad. No: 70

Telefon:715 6661

Nöbet Saati:18:30-08:30

Bulvar Eczanesi

Cuma Mah. Atatürk Blv. No: 53/A

Telefon:715 1804

Nöbet Saati:18:30-08:30