Masterchef Uğur'a tepki

28 Aralık 2018 / Cuma 08:51:57

Masterchef yarışmasında birinci olan Uğur Kardaş’ın doğup büyüdüğü İnegöl’de çektiği videoda, ilk eğitimini aldığı okuldaki kantinde yediği tostlarla ilgili sözleri tepki çekti. Kantinci Tahir Göktaş, Uğur Kardaş’a "Birinci oldun adam olamadın" diye seslendi.

 

Masterchef yarışmasının birincisi Uğur Kardaş'ın İnegöl'de çektiği videoda, ilk eğitimini aldığı Vehbi Koç İlkokulundaki kantinde yapılan tostlarla ilgili sözleri tepki çekti.

Kardaş'ın eğitim aldığı dönemde kantin işletmecisi olan Tahir Göktaş, Kardaş'ın paylaştığı videonun yorum bölümünde şu ifadeleri kullandı:

"Rukiye ve Ekrem hocam, oğlunuz konuşuyor ama kişileri rencide ediyor. Çok ayıp yakıştıramadım. Seni okutan öğretmenin de bu konuşmadan rahatsız olacaktır umarım. Birinci oldun, adam olamamışsın. Konuştuğun kelimeleri iyi seç, beni annen de baban da tanır. O dönemin kantincisi nasıldı, diye bir sor da ondan sonra konuş, sen daha büyümemişsin."

Uğur Kardaş, videoda, "Tost kağıt gibi oluyor, İçine 2 gram, yok 1.5 gram kaşar; iki-üç sucuk, sucuk da denmez, sucuğumsu bir şey; birinci teneffüste yiyiyorduk, üçüncü derse kadar geğir Allah geğir" ifadelerini kullanıyordu. Kardaş, videonun devamında okul kantininden tost alırken görüntüleniyor ve "Bizim zamanımız da içinde hiç bu kadar malzeme olmazdı" diyor.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00