Mobiliyum’u tercih etti

07 Ağustos 2017 / Pazartesi 17:55:27

Türkiye´nin en büyük kapalı mobilya alışveriş merkezi Mobiliyum AVM´deki mobilya firmalarını gezen İsrail İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen, İsrail- Tel Aviv´deki evinin mobilyalarını geçtiğimiz günlerde Mobiliyum AVM’den aldığını söyledi.

Mobiliyum yönetim kurulu tarafından ağırlanan Shaı Cohen, İnegöl´ün ve dolayısı ile Mobilya sektörünün İsrail için önemli bir bölge olduğunu belirterek,

 “Bizim amacımız iki ülke arasındaki yatırımları güçlendirmektir. İnegöl´de çok büyük firmaların olduğunu ve İsrail´de büyük bir pazar açmak istediklerini biliyoruz.

 “İnegöl´e olan ziyaretlerimizi bu sefer ticaret hacmini geliştirmek ve bu konular üzerine istişare yapmak adına Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı sayın Talha Temur HAN  ve Üyeleri ile ve bunun akabinde İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası ile görüşmeler yapmak adına gerçekleştiriyoruz.”

İSRAİL’E DAVET ETTİ

“Bu sinerjiyi devam ettirmek adına Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu ve Üyelerini en kısa sürede İsrail’de ağırlamaktan mutluluk duyarız.”

“Amacımız ticareti geliştirmek. Ürünlerini  İsrail pazarında  satamayan, gösteremeyen firmalarla iletişim kurmak istiyoruz. Türk mobilyasının kalitesinin çok yüksek olduğunu ve İsrail´deki marketlerin ve halkın daha çok beğeneceğini söylemeliyim.”

DAVETE İCABET EDİLECEK

Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Talha Temur  Han, bu davetten ötürü çok memnun olduklarını, en kısa sürede İsrail’e, Yönetim Kurulu ve Mobiliyum Üyeleri ile ziyaret gerçekleştireceklerini söyledi.

MOBİLİYUM AVM PROJEYİ ÜSTLENDİ

Yapılan görüşmelerde Kasım Ayında İsrail’de gerçekleşecek olan yüksek katılımlı fuarın organize edilmesi ve iş birliği sağlanması adına, Başkonsolos Cohen tarafından sunulan projeye, Mobiliyum Yönetim Kurulu Başkanı Talha Temur HAN ve yönetim kurulu üyeleri, sıcak baktıklarını, ilerleyen günlerde proje hakkında bilgilendirme yapacaklarını ilettiler.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EKONOMİSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00