MOSDER’in fuar kurnazlığı

03 Temmuz 2017 / Pazartesi 17:55:44

MOSDER, İstanbul Mobilya Fuarı’nı Kasım ayında gerçekleştirme kararı aldı. CNR’daki fuar için özellikle İnegöl’deki MODEF EXPO’nun düzenleneceği 7-12 Kasım tarihleri seçildi.

EXPO’YA GÖRE AYARLANDI

MOSDER, daha önce İSMOB adıyla düzenlediği fuarı bu yıl Furniture İstanbul adıyla düzenleyecek. CNR EXPO, İstanbul Mobilya Fuarı’nın 7-12 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy‘de yapılacağını sitesinden duyurdu.

TARİH ART NİYETLİ

Fuar, MODEF EXPO’nun fuar takviminde yer alan tarihleri arasında düzenleneceği için İnegöllü mobilyacıların yoğun tepkisini almıştı. İMOS yönetimi, fuara hiçbir şekilde katılmayacaklarını kaydederken; tarih olarak 7-12 Kasım’ın seçilmesini art niyetli bulduklarını ifade ediyorlar.

KİM FUAR DÜZENLEMEK İSTİYORSA DÜZENLESİN

İnegöllü mobilyacıların büyük tepkisine yol açan gelişmeyle ilgili İMOS ve MODEF Başkanı Yavuz Uğurdağ, İMOS’un Mobilyanın Yıldızları ödül töreninde konuşmuştu.

Uğurdağ, tepkisini şöyle dile getirmişti: “İnegöl’de MODEF EXPO düzenleniyor. Bunun yanında İstanbul CNR fuarı var. MOSDER olarak geçen günlerde aldıkları karar doğrultusunda İstanbul’da 7-12 Kasım arasında fuar düzenlenecek. Kim ne karar alırsa alsın, hangi dernek ya da kuruluş hangi düşünceyle bu kararı almış olursa olsun biz işimize, önümüze bakıyoruz. Yapmış olduğumuz işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. İster İnegöl fuarına denk getirerek fuar yapmak istesinler, ister gerçekleştirsinler… Biz hem İMOS hem MODEF olarak görev ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz, her zaman olduğu gibi Kasım MODEF Expo fuarımıza en iyi şekilde hazırlanıp yurtdışı müşterilerimizi İnegöl’de ağırlayacağız. Kimse moralini bozmasın, görevliler görevlerinin başında. Sorumluluğumuzun farkındayız. Kimse bunu bir problem olarak görmesin. İnegöllü yöneticiler olarak Türkiye’deki en iyi ve en kaliteli fuarı düzenliyoruz, bundan sonra da düzenlemeye devam edeceğiz” 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EKONOMİSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00