MOSDER’in fuar oyunu

31 Mayıs 2017 / Çarçamba 12:05:41

TÜYAP’taki Mobilya Fuarı’ndan ayrılan MOSDER, CNR’da mobilya fuarı düzenleme çalışmalarına başladı. Tarih olarak İnegöl’ün MODEF EXPO tarihi seçildi. MODEF Başkanı Yavuz Uğurdağ, alınan kararın morallerini bozmayacağını söyledi.

CNR DA OYUNUN PARÇASI
TÜYAP’ta Ocak ayında İSMOB’u düzenleyen MOSDER, fuarı CNR’a aldı. Tarih olarak da İnegöl’ün MODEF EXPO tarihi olan 7-12 Kasım seçildi. İnegöllü mobilyacıların büyük tepkisine yol açan gelişmeyle ilgili MODEF Başkanı Yavuz Uğurdağ, İMOS’un Mobilyanın Yıldızları ödül töreninde konuştu. 
KİM FUAR DÜZENLEMEK İSTİYORSA DÜZENLESİN
Uğurdağ; “İnegöl’de MODEF EXPO düzenleniyor. Bunun yanında İstanbul CNR fuarı var. MOSDER olarak geçen günlerde aldıkları karar doğrultusunda İstanbul’da 7-12 Kasım arasında fuar düzenlenecek. Kim ne karar alırsa alsın, hangi dernek ya da kuruluş hangi düşünceyle bu kararı almış olursa olsun biz işimize, önümüze bakıyoruz. Yapmış olduğumuz işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. İster İnegöl fuarına denk getirerek fuar yapmak istesinler, ister gerçekleştirsinler… Biz hem İMOS hem MODEF olarak görev ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz, her zaman olduğu gibi Kasım MODEF Expo fuarımıza en iyi şekilde hazırlanıp yurtdışı müşterilerimizi İnegöl’de ağırlayacağız. Kimse moralini bozmasın, görevliler görevlerinin başında. Sorumluluğumuzun farkındayız. Kimse bunu bir problem olarak görmesin. İnegöllü yöneticiler olarak Türkiye’deki en iyi ve en kaliteli fuarı düzenliyoruz, bundan sonra da düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EKONOMİSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00