MÜSİAD üyelerine %20 indirim

04 Temmuz 2017 / Salı 18:02:41

Okyanus Koleji ile MÜSİAD İnegöl Şubesi arasında protokol imzalandı. MÜSİAD üyeleri, çocuklarını Okyanus Koleji’ne %20 indirimle kayıt ettirecek.

MÜSİAD İnegöl Şubesi’nde düzenlenen protokol töreni öncesi konuşan İnegöl Okyanus Koleji kurucularından Mehmet Baştürk; “Bugün MÜSİAD İnegöl Şubesi ile Okyanus Kolejleri arasından yapacağımız protokol için bir aradayız. Bizleri kabul ettiği için MÜSİAD yönetimine teşekkür ediyoruz. Okyanus Kolejimiz bir yıl önce İnegöl’de eğitim öğretime başladı. 1 yılın sonunda da sağlıklı, başarılı, mutlu bir şekilde öğrencilerimiz bir üst sınıfa geçti. Bu kapsamda İnegöl’de herkese okulumuzu, okulumuzun imkanlarını, okulumuzun sosyal, akademik, sportif başarılarını anlatmaya çalışıyoruz. Okulumuza büyük bir teveccüh var. Velilerimiz, çocuklarını bize emanet ettiler. Biz de geceli gündüzlü çalışarak; onların teveccühlerine layık olmaya çalışıyoruz. Tüm kayıtlarımızı yeniliyoruz. Daha fazla kurumla, iş adamlarımızla protokollerle yaparak kazan-kazan modeliyle okulumuzdan imkân sağlaması için çalışmalar yapıyoruz. MÜSİAD üyelerine ve yakınlarına Okyanus Kolejlerini tercih etmeleri durumunda %20 indirim protokolü yapıyoruz. Protokolümüzün tüm İnegöl’e hayırlı olmasını diliyoruz. Bundan sonra MÜSİAD ile sık sık görüşeceğiz. Okulumuza da kendilerini bekliyoruz”

EĞİTİMDE DE ANLAŞMALARA BAŞLADIK

MÜSİAD İnegöl Şubesi Başkan Yardımcısı Mehmet Döngel ise: “MÜSİAD olarak Okyanus Kolejine başarılar diliyoruz. İnegöl Milli Eğitimi marka bir kuruluş kazandı. Her daim yanlarındayız. Biz MÜSİAD olarak enerji, lojistik akaryakıt, iş güvenliği, sağlık, bilişim ve iletişim sektörlerinde ortak satın alma sözleşmelerini yapıyoruz. Bu yıl Okyanus Koleji ile eğitime de girmiş olduk. MÜSİAD üyelerimiz, çalışanlarımız ve yakınları faydalanacak. Okyanus Kolejine göndermek isteyen üyelerimize %20 indirim sağlanacak. Bunu sağladıkları için teşekkür ediyoruz. İnegöl’ümüz ve MÜSİAD için hayırlı olsun” dedi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EĞİTİMSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

ŞAFAK ECZANESİ

Süleymaniye Mahallesi, Park Cd. 68/A, 16400 İnegöl/Bursa

Telefon:+90 713 43 07

Nöbet Saati:

BURCU ECZANESİ

TURGUTALP MAH. MİMAR SİNAN CAD. NO:52 / İNEGÖL

Telefon:02247138993

Nöbet Saati: