Özel Bildim Okulları’nda bir ilk daha…

01 Kasım 2018 / Perşembe 18:26:18

İnegöl Alanyurt’da eğitim öğretim faaliyeti gerçekleştiren Özel Bildim Koleji, İngilizce eğitimini dersle sınırlı tutmuyor.

Tea Time (Çay Saati) etkinliği ile anadili İngilizce olan yabancı öğretmenle öğrenciler bir araya gelerek öğrendikleri İngilizce teoriyi, pratikte uygulayarak gerçek yaşama yansıtıyorlar.

ÇAY SAATİ ETKİNLİĞİ

Okul müdürü Bilal GÜLER, İngilizce eğitimini geliştirecek ve öğrencilerin konuşma becerisinde aktif bir şekilde rol alacağı, 'Tea Time (Çay Saati)' etkinliği ile yabancı dil öğretmeni ve öğrencileri bir araya getirdiklerini söyleyerek, böylelikle öğrencilerin İngilizce konuşup pratik yaparak, daha çabuk öğrendiklerini kaydetti.

Ayrıca GÜLER , "Haftanın belli günü Çarşamba günleri gerçekleştirilen etkinliğimizde, öğrencilerimiz Nativespeaker ( anadili İngilizce olan öğretmen)ile sabahları 40 dakika boyunca öğrencilerin derste öğrendikleri kelimeler, dilbilgisi ve kalıplarla ve bir kitaba bağlı kalmadan, güncel konular ve günlük yaşam hakkında çay ve kurabiye eşliğinde özgürce sohbet ediyorlar. Güne İngilizce sohbetle başlayan öğrencilerimiz bu etkinlikten büyük keyif aldıklarını ve çarşambanın gelmesini iple çektiklerini dile getiriyorlar," diye konuştu. 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00