Saadet kongreye gidiyor

04 Aralık 2017 / Pazartesi 17:42:47

Saadet Partisi İnegöl Teşkilatı, Cuma günü gerçekleştireceği 7. Olağan Kongresi öncesi hafta sonu Yalova Armutlu’da, Bursa İl Teşkilatının organize ettiği ‘Eğitim ve Motivasyon’ seminerine katıldı.

İlçe Başkanı Ertan Sütçü yaptığı açıklamada;

“8 Aralık Cuma akşamı Kültürpark içinde bulunan Kapalı Spor Salonunda Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu beyin katılımıyla 7. Olağan kongremizi icra edeceğiz. Gerçekleştirilecek bu kongre öncesinde teşkilat olarak eğitim ve motivasyonumuzu en üst seviyede tutmak için hafta sonu iki gün boyunca Bursa İl Eğitim Başkanlığımızın organize ettiği kampa iştirak ettik.”

8 ARALIK’TA KONGRE VAR

“Toplamda bin 800 kişinin katılımıyla gerçekleşen bu eğitim kampına İnegöl’den 528 kişilik bir katılımla iştirak ettik. İki gün boyunca teşkilatımıza çeşitli konularda konferanslar verilirken, konferans dışı saatlerde ise teşkilat mensuplarımız sosyal aktivitelerle meşgul oldular.

İnşallah buradan aldığımız enerji ve motivasyonla 8 Aralık’taki kongremizi icra edip çalışmalarımıza daha da gayretli olarak devam edeceğiz” dedi.

MUSTAFA KAMALAK DA KATILDI

İki gün boyunca süren kampta ‘Saadetin Temel Esasları’, ‘Coğrafyamızın Yüzyılı ve Stratejik Etkiler’, ‘Çağımızın Hastalığı Stres’, ‘İnsan, Zaman ve Başarı’ konularında hem siyasi hem sosyal içerikli seminerler gerçekleştirildi.

Eğitim seminerlerinin finalini ise ‘İslam ve Dünya Barışı’ konulu konferansı ile Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu üyesi eski Genel Başkan Prof. Dr. Mustafa Kamalak gerçekleştirdi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00