Saadet protokol turunda

28 Aralık 2017 / Perşembe 18:34:00

Hasan Eroğlu başkanlığındaki Saadet Partisi İlçe Teşkilatının yeni yönetimi, protokol ziyaretleri kapsamında, İlçe Emniyet Müdürü İlhami Araali'yi makamında ziyaret etti.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, bugüne kadar yapılan tüm faaliyetlerinde kendilerine kolaylık sağlayan ve özellikle gerçekleştirdikleri kongrenin güvenliğini sağlayan emniyet mensuplarına teşekkür etti.

TOPLUMSAL BARIŞ VE HUZUR İÇİN VARIZ

Eroğlu konuşmasını şu şekilde sürdürdü;

“İnegöl'ümüz ilçe olmasına rağmen nüfus olarak yoğun olan bir yer. Bu sebeple kadro sayısı açısından sıkıntı çekilse de emniyet personelimiz özverili çalışmalarına şahit olarak bu eksikliği giderdiklerine şahit oluyoruz. Kendilerine bu bağlamda İnegöl halkı adına da teşekkür ederiz.”

“Bizler de Saadet Partisi olarak ilçemiz menfaatine yapılacak ve toplumsal barışı ve huzuru sağlamaya yönelik tüm çalışmalarda katkı sunmaya ve bizlere düşen sorumlulukları sonuna kadar yerine getirmeye hazırız” dedi.

KİTAP HEDİYE EDİLDİ

İlçe Emniyet Müdürü İlhami Araali ise yapmış oldukları kongre ve görev değişimi sebebiyle Saadet Partisi İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Yapılan ziyarette Araali'ye Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın hayatını ve mücadelesini anlatan ‘Davam’ kitabı hediye edildi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00