Saadetli kadınlardan anlamlı ziyaret

05 Nisan 2018 / Perşembe 17:49:29

5 Nisan Avukatlar Günü münasebetiyle Saadet Partisi İnegöl Kadın Kolları Başkanı Havva Şen ve Yönetim Kurulu üyeleri, aynı zamanda Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Avukat Suna Dardağan Demir’i ofisinde ziyaret etti.

Yapılan ziyarette konuşan Saadet Partisi İnegöl Kadın Kolları Başkanı Havva Şen: "Avukatlarımız, birey hak ve özgürlüklerinin savunulmasında, hakların korunmasında, hukukun üstünlüğünün var olmasında yılmadan çaba gösteren, haklının ve ezilenin yanında dimdik ayakta duran, toplum içerisindeki adaletin yapı taşlarından birisi ve ayni zamanda hukuk sisteminin en önemli öğeleridir.

KUTSAL BİR GÖREV

Savunma hakkı gibi kutsal bir kamu hizmeti gören avukatlarımızın tüm toplumda gerekli saygınlığa erişmesi ve bu bilincin tüm topluma yerleşmesi arzusu ile sizin nezdinizde tüm avukatlarımızın Avukatlar Gününü tebrik ederim."dedi.

Avukat Suna Dardağan Demir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Ziyaret çiçek ve hediye takdimleri ardından son buldu.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00