“Sağlık ağızda başlar”

21 Kasım 2016 / Pazartesi 17:41:49

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yöneticisi Tahsin Hasanoğlu, 22 Kasım Diş Hekimliği Günü ve Ağız ve Diş Sağlığı Haftası dolayısıyla açıklama yaptı.

Yazılı açıklama yapan İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yöneticisi Tahsin Hasanoğlu, 1996 yılından bu yana her yıl 22 Kasım’da Diş Hekimleri Gününün, 22 Kasım’ı içine alan haftanın ise Ağız ve Diş Sağlığı Haftası olarak kutlandığını söyledi.

Haftanın öneminden söz eden Hasanoğlu, “Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızı ve toplumumuzu ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek, doğru alışkanlıklar kazanmalarına katkı sağlamak ve koruyucu diş hekimliğinin önemi vurgulamak için ülkemizde her yıl 18-24 Kasım tarihleri arası Ağız ve Diş Sağlığı Haftası olarak kutlanmaktadır.”

GÜLER YÜZLÜ HİZMET

“Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yönetimi olarak öncelikli amacımız; hastalara güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verilen mesleki ve bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırmak. Toplumun ağız ve diş sağlığını korumak; ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunları çağdaş bilimsel yöntemlerle çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak.”

“Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamaktır. Merkezimizde görev yapan diş hekimlerimiz ve onların şahsında bütün diş hekimlerinin Diş Hekimleri Gününü kutlarım” diye konuştu. 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SAĞLIKSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

ŞAFAK ECZANESİ

Süleymaniye Mahallesi, Park Cd. 68/A, 16400 İnegöl/Bursa

Telefon:+90 713 43 07

Nöbet Saati:

BURCU ECZANESİ

TURGUTALP MAH. MİMAR SİNAN CAD. NO:52 / İNEGÖL

Telefon:02247138993

Nöbet Saati: