Şahin'den bayram mesajı

22 Haziran 2017 / Perşembe 18:59:49

AK Parti Ekonomik İşler Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Ramazan Bayramının, Müslümanlar arasında birlik, beraberliK ve ülkemizde toplumsal barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

YAZILI MESAJ
Yaklaşan Ramazan Bayramı nedeni ile yazılı bir mesaj yayınlayan Milletvekili Hüseyin Şahin, Müslümanlara tarifsiz güzel duygular yaşatan Ramazan Bayramına hep birlikte ulaşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
UMUTLARIMIZI HER ALANDA KORUMALIYIZ
Bayramlarda, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiğine, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiğine, insan ilişkilerinin güçlendiğine ve umutların yeşerdiğine vurgu yapan Milletvekili Hüseyin Şahin, şunları söyledi:
 "Bayramlarda birlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe yönelik umutlarımızı her alanda korumalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak hayatın her alanında hatırlamalıyız.
 Bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır. İslam âleminin tamamında bayramın bayram tadında kutlanmasını umud ediyoruz.  
Suriye, Filistin ve Irakla birlikte tüm dünya üzerinde devam eden zulümlerin, savaşların, kanın, şiddetin ve iç çekişmelerin dinmesini, kan ve gözyaşının akmadığı günlerin gelmesini Yüce Allah'tan temenni ediyoruz. 
Bu vesile ile herkese hayırlı ve güzel bir bayram diliyorum."

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SİYASETSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

ŞAFAK ECZANESİ

Süleymaniye Mahallesi, Park Cd. 68/A, 16400 İnegöl/Bursa

Telefon:+90 713 43 07

Nöbet Saati:

BURCU ECZANESİ

TURGUTALP MAH. MİMAR SİNAN CAD. NO:52 / İNEGÖL

Telefon:02247138993

Nöbet Saati: