Sahneyi seyirciler doldurdu

26 Ekim 2017 / Perşembe 18:54:38

İnegöl Belediyesi’nin Ekim ayı kültür etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak’ isimli semineri yoğun ilgi gördü.

Ekim ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında 25 Ekim 2017 Çarşamba akşamı kişisel gelişim uzmanı-yazar Ahmet Şerif İzgören’in katılımıyla ‘Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak’ konulu seminer gerçekleştirildi.

 

AYAKTA KALANLARI SAHNEYE DAVET ETTİ

20.30’da başlayacak etkinlik için erken saatlerden itibaren Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezine gelen vatandaşların programa ilgisi yoğun oldu. 400 kişilik salon programın başlamasına yarım saat kala tamamen dolarken, yaklaşık 700 kişinin semineri takip ettiği öğrenildi.

 

Salonda oturacak yer kalmadığını gören konuşmacı-yazar Ahmet Şerif İzgören, sahneye çıkarak ayakta kalan dinleyicilerini sahneye davet etti. Sahnede sadece kendisinin birkaç adım atabileceği kadar bir alan bırakan İzgören, bu hareketiyle salondaki vatandaşların takdirini topladı.

 

BİR NEDENİNİZ VARSA BAŞARILI OLURSUNUZ

Her yaştan vatandaşın takip ettiği ‘Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak’ isimli semineri Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta takip ederken, Kişisel Gelişim Uzmanı - Yazar Ahmet Şerif İzgören seminerde kişisel başarının önemine dikkat çekti. Başarıya gidilen yolda hedef belirleme, istek ve motivasyonun önemini eğlenceli bir dille katılımcılara aktaran İzgören, konuşmasında sık sık başarıya ulaşmış kişilerin hayatlarından örnekler de sunarak:

 

 “Yaptığınız işe odaklanırsanız ve o işi yürekten yaparsanız başarıya ulaşırsınız. Ne iş yapacaksanız yapın yaptığınız işte bir nedeniniz olmalı ve yapacağınız işin hayalini kuracaksınız. İşinizde başarılı olmanız için iş kalitesi, girişimcilik ve dürüstlük elbette ki çok önemlidir. Ancak bu değerlere vatan sevgisi ve hoşgörüyü de eklemelisiniz. Yapacağınız işi tutkuyla yapın. Hayatta bir nedeniniz varsa başarılı olursunuz” dedi.

 

Seminer sonunda İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta sahneye çıkarak Ahmet Şerif İzgören’e üzerinde İnegöl’ün değerleri işlenmiş olan bir tablo takdim etti.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

KÜLTÜR & SANATSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00