Sanayi çamurdan kurtuluyor

06 Aralık 2017 / Çarçamba 18:45:53

Küçük Sanayi Sitesi Ağaç İşleri Bölümündeki mobilyacılara müjde, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş’tan geldi. Aktaş, Nisan ayında bölgenin alt yapı ile asfaltlama çalışmalarının sona ereceğini, mobilyacıların tozlu ve çamurlu yollardan kurtulacağını söyledi.

Küçük Sanayi Sitesi Ağaç İşleri Bölümünde faaliyet gösteren mobilyacı esnafı, çamur ve tozlu yollardan kurtuluyor. Mobilyacılara müjdeyi ise Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş verdi.

BAŞKAN TALİMAT VERDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şubesinin düzenlediği ‘Mobilya Sektöründe Yeni Trendler’ konulu Konferansa katılan Aktaş, burada yaptığı konuşmasında konuyla alakalı talimat verdiğini aktardı.

ÇOK ŞİKAYET VAR

Sanayi esnafının bu çalışmayı heyecanla beklediğini bildiğini ifade eden Aktaş,

“Ben de bu konuda şikâyetler alıyorum. Küçük Sanayi Sitesinde sıkıntımız var. BUSKİ’nin altyapı çalışmalarını tamamladığı sokaklarda asfaltlama çalışmalarına başlayacağız. Özellikle derenin öteki tarafında bulunan mobilyacı esnafının altı yapı sorunu çözülecek.

Sanayici toz, çamur ve bozuk yıllardan Nisan ayında tamamen kurtulacak. Amacımız milyar dolarlara varan ihracatlar yapan İnegöl’ün, her geçen gün gelişen mobilyası olan İnegöl’ün vitrini ve vizyonunu düzeltmektir.” dedi.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

GÜNCELSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00