‘Şifa niyetine’ müzikli gösteri

18 Ocak 2018 / Perşembe 18:27:25

İnegöl Belediyesi, Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında usta tiyatrocular Altan Erkekli ve Veysel Diker’in sahnelediği ‘Şifa Niyetine’ adlı gösteriyi ilçe halkıyla buluşturdu.

İnegöl Belediyesi, Ocak ayında da birbirinden farklı sahne gösterilerini ilçe halkıyla buluşturmaya devam ediyor. İnegöl’de kültür sanatın merkezi haline dönüşen Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde yüzlerce vatandaşın katıldığı gösterilere, bir yenisi daha eklendi.

 

Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında İnegöl Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Şifa Niyetine’ isimli tiyatral gösteri, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Usta tiyatrocular Altan Erkekli ve Veysel Diker’in sahnelediği gösteriye ilçe halkının ilgisi yoğun oldu.

YAŞAMDAN KESİTLER SUNULDU, TÜRKÜLER SESLENDİRİLDİ

Usta tiyatro oyuncuları Altan Erkekli ve Veysel Diker’in uzun süre unutulmayacak bir performansa imza attığı ‘Şifa Niyetine’ isimli gösterisi, Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde 20.00’da gerçekleştirildi.

Günden güne dünyanın tükettiği insana ‘Şifa Niyetine’ diye adlandırdıkları oyunla izleyicinin karşısına çıkan Altan Erkekli ve Veysel Diker, yaşamdan kesitler sundukları programda sevilen türkü ve şarkıları da seslendirdiler.

Yaşam ve sanat hayatlarını anlattıkları gösteride sanatçılara piyano, keman, kontrabas, gitar ve perküsyondan oluşan orkestra eşlik etti.

İnegöllü sanatseverlerin gösterdikleri ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten sanatçılar, programın gerçekleşmesinde katkılarını sunan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’a da teşekkür ettiler.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00