Siyaset Akademisi başlıyor

06 Ocak 2018 / Cumartesi 17:47:07

AK Parti AR-GE Başkanlığı’nın siyasete yeni yüzler kazandırmak için düzenlediği Siyaset Akademisi başlıyor.

AK Parti Bu yıl ‘1919’dan 2019’a milletin emrinde aydınlık geleceğe’ sloganı ile başlatılacak olan akademiye kayıtlar 8 Ocak 2018 Pazartesi günü başlayarak, 19 Ocak 2018 Cuma günü sonlandırılacak.

 

Şubat ayı içerisinde başlatılması planlanan akademi, bakanlar, milletvekilleri, Türkiye siyasetinde isim yapan deneyimli isimler ile siyasetin alt dallarında kendi alanlarında isim yapan akademisyenlerin dersleri ile dolu dolu geçecek.

 

Her dönemde olduğu gibi bu yıl da büyük iştirakin olması beklenen akademiye başvurular AK Parti Bursa İl Başkanlığı’ndan yapılacak. Kayıtlar için bilgiler il başkanlığından ya da www.siyasetakademisi.org internet sitesinden alınabilecek.

 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, siyasete yeni yüzler kazandıran ve bilgi ve tecrübe paylaşımlarıyla ufuk açan Siyaset Akademisi’nin bu sene de birbirinden değerli konuşmacılarla dolu dolu geçeceğini belirterek, siyasete ve gündem konularına ilgi duyan herkesi Siyaset Akademisi’ne davet etti.

 

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00