Taraftarla İnegölspor iftarı

10 Haziran 2018 / Pazar 18:02:48

İnegölspor'un yönetim kurulu üyeleri, Eşref Et Lokantası'nda düzenlenen iftar yemeğinde Efsane Maraton grubu üyeleriyle buluştu.

İftar sonrası açıklama yapan Basın Sözcümüz Talha Öziş, şunları söyledi:

"İnegölspor yönetim kurulu adına, İnegölspor'a gönül veren, siz değerli insanlarla bir araya gelmek bu mübarek Ramazan ayı dolayısıyla da iftar yapmaktan duyduğumuz mutluluğu bilmenizi isteriz."İnegölspor şampiyonluk istiyor" sloganıyla, Eşref Güç ağabeyimiz başkanlığında çıktığımız bu yolda ilçemizin tüm dinamiklerini harekete geçirmek, ilçemizi arkamıza almak ve İnegölspor'umuzun şampiyonluk hedefi yolunda birlik ve beraberlik sağlamak adına gayret gösteriyoruz.

ŞAMPİYONLUĞA İNANDIK

İnandığımız yolda bizi hedefe ulaştıracak adımları atmaya, şampiyon hoca İsmail Ertekin ile anlaşarak başladık. Bundan sonraki süreçte iç ve dış transfer çalışmalarımızı başlatarak devam edeceğiz. Bu zorlu süreçte biz üstümüze düşen görevleri layıkıyla yapmaya çalışırken, taraftarlarımızın da üzerine düşen sorumluluğun farkında olmalı.

 Bize, hocamıza ve takımımıza galibiyette, yenilgide yanımızda olduğunu destekleriyle göstermeli, hedefimiz olan şampiyonluk yolunda adından söz ettirmelidir.

 Efsana Maraton taraftar grubumuz, iyi günde kötü günde İnegölspor'umuzun yanında olmuş, uzak deplasmanlarda bile takımımızı yalnız bırakmamış, diğer takımların taraftar gruplarıyla kurdukları dostluklarla örnek alınmış aynı zamanda bir çok sosyal sorumluluk çalışmalarında da bulunmuştur.

TECRÜBELİ İSİMLER İŞ BAŞINDA

Başkanımız Eşref Güç ağabeyimizin, daha önce başkanlık yaptığı dönemde taraftarlarımıza yapmış olduğu  maçlarda küfür olmasın çağrısını uygulayan taraftarlarımız, o günden bugüne kadar tribünde olayların ve küfür anlamında üzerine düşeni yaparak, kulübümüzün yüklü para cezaları almamasını sağlamıştır.

Tüm bu sebeplerden dolayı, Efsane Maraton grubunu temsilen tribün liderimiz Tevfik Taşkın'a teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız. Sözlerime son vermeden önce şunun altını çizmek istiyorum. İnegölspor taraftarıyla GÜÇlüdür, İnegölspor taraftarları Efsane Maratondur."

Efsane Maraton taraftar grubu liderleri Tevfik Taşkın ise verilen iftar yemeğinden dolayı başta Kulüp Başkanımız Eşref Güç olmak üzere yönetim kurulu üyelerimize teşekkür etti.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00